Тихоокеанський рубіж: Повстання

Фільм Тихоокеанський рубіж 2: Повстання (2018) онлайн дивитися українською

Тихоокеанський рубіж 2: Повстання

Назва: Тихоокеанський рубіж: Повстання / Pacific Rim: Uprising
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Стівен С. ДеНайт
Актори: Скотт Іствуд, Джон Боєга
Тривалість: 01:51:00

Опис: Фільм «Тихоокеанський рубіж: Повстання» – продовження фантастичного бойовика, який домігся значних успіхів і зібрав у світовому прокаті більше 400 мільйонів доларів. Режисером сиквела картини, сказавши нове слово в жанрі військових sci-fi блокбастерів, став Стівен ДеНайт.

Дія картини розгортається через кілька років після подій, показаних у першій частині, коли монстри кайдзю проникали на нашу планету з іншого виміру – через тріщину, що знаходиться в глибинах океану. За цей час багато чого на Землі встигло змінитися. Дим боїв вже давно осів, а людство зайнялося відновленням цивілізації. Кайдзю були повалені, тому у єгерів більше немає роботи. Незважаючи на це, є люди, які впевнені, що це лише затишшя перед бурею. І якщо не привести єгерів у потрібну форму, то людство знову не буде готове до битви.

Зрозумівши це, країни починають підготовку нових єгерів. Оператори роботів вже не здаються чимось незвичайним і екстраординарним. Єгерів можна легко зустріти на вулиці, але більшість з них ніколи не мало бойового досвіду. І коли життя стає тихим і спокійним, раптово відкривається черговий розрив між двома вимірами. З нього і з’являються нові монстри, здатні зруйнувати всю людську цивілізацію. У гру вступає Джейк Пентекост, син легендарного воїна, який за цей час встиг вирости і змужніти. Йому доведеться гарно попотіти, щоб не зганьбити ім’я батька. Фільм Тихоокеанський рубіж 2 онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

 

Фільм Тихоокеанський рубіж 2 (2018) онлайн дивитися


загрузка...