Цар Скорпіонів

Цар Скорпіонів онлайн

Цар Скорпіонів

Назва: Цар Скорпіонів / The Scorpion King
Рік: 2002
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Чак Рассел
Актори: Двейн Джонсон, Стівен Бренд
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Дія фільму відбувається 5000 років тому в легендарному місті Гоморра. Жорстокий правитель вирішив розправитися з усіма народами пустелі і розв’язав проти них грандіозну війну. Кілька уцілілих племен, які ніколи раніше не були союзниками, повинні або об’єднати свої сили, або загинути. Вони звертаються за допомогою до вправного воїна Матаяса, царя скорпіонів, який повинен проникнути в стан ворога і розправитися з чаклуном, чиї чари надають непереможності армії Гоморри. Запрошуємо дивитися Цар Скорпіонів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
5 тисяч років тому єгипетський завойовник на ім’я Мемнон мріяв про поневолення народів, що мешкають у пустелі. Він перемагав у кожній битві, керуючись передбаченнями свого провидця. На шляху до панування над пустельними народами залишилася лише жалюгідна купка нескорених племен, яка не мала наміру здаватися на милість переможцеві.

Поки ще вільним племенам залишається тільки одне: вони повинні найняти непереможного воїна, який зможе поборотися з Мемноном і взяти над ним верх. Їхній вибір припав на Матаяса – непереможного найманого вбивцю, який і відправився виконувати складне завдання.

Матаяс проник до табору ворога і вже на місці дізнався, що провидцем, який допомагав Мемнону в завоюваннях, була красуня Кассандра. Убивши на своєму шляху багатьох воїнів, Матаяс забрав з собою Кассандру, щоб вона допомогла йому виманити Мемнона з його міста-фортеці і привести в пустелю. Матаяс має намір йти до кінця у своєму прагненні позбутися від жорстокого завойовника. Фільм Цар Скорпіонів 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Цар Скорпіонів (2002) онлайн українською


загрузка...