Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон

Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон онлайн

Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон

Назва: Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон / The Scorpion King: The Lost Throne
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Майк Еліот
Актори: Віктор Вебстер, Елен Голман
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Пряме продовження третьої частини пригод найманця-аккадійця, останнього зі свого племені. Будучи зрадженим тими, кому Матаяс цілком довіряв, він змушений задіяти всю свою силу і кмітливість, щоб перешкодити грізному супернику, який не зупиниться ні перед чим, заради володіння стародавньою суперсилою.

Головний кіноконкурент Конана-Варвара повертається в компанії ветеранів бойовиків епохи VHS. Запрошуємо дивитися Цар Скорпіонів 4 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пригодницький бойовик «Цар скорпіонів 4: Загублений трон» буде хорошим вибором навіть для тих глядачів, які не бачили попередні три частини. Незважаючи на те, що події переплітаються, картина цілком проглядається як самостійний фільм. Перегляд кінострічки принесе масу задоволення, оскільки з перших хвилин дії розгортаються у такому темпі, що відірватися вже неможливо.

Здавалося б, що доля головного героя Метаяса вже зрозуміла: трон загублений, друг зрадив і вкрав ключ, який може відчинити «ящик Пандори» і випустити на волю сили чаклунства. Тепер йому доведеться вирушити в небезпечну подорож і відібрати річ, яка в руках узурпатора може стати страшною зброєю. Приємно радує образ Валі, що стала прекрасним напарником і помічником, а її бій на арені – змусить затамувати подих. Як правило, добро завжди перемагає, але якою ціною? Фільм Цар Скорпіонів 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон онлайн українською


загрузка...