Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих

Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих онлайн

Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих

Назва: Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих / The Scorpion King 3: Battle For Redemption
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Роель Рейн
Актори: Віктор Вебстер, Рон Перлман
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Слідом за бойовиками «Цар скорпіонів» (онлайн) і «Цар скорпіонів 2: Сходження воїна», третя частина пригодницького бойовика так само розповідає про пригоди непереможного Матаяса.

За наказом царя Єгипту Хорусу Матаяс, який втратив своє королівство і став найманцем, вирушає на виконання особливої ​​місії. Він повинен охороняти від серйозної небезпеки союзника царя, і якщо все пройде успішно, то тоді воїн отримає в дружини доньку царя, принцесу Сілд. А до неї на додачу легендарний амулет, здатний наділяти свого господаря надзвичайними здібностями. Правда, царську доньку герою потрібно спочатку врятувати – її тримає у полоні брат царя, Талус. Запрошуємо дивитися Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Аккадієць Матаяс знову змушений стати найманцем. Його правителька (і за сумісництвом дружина) вбита, а королівство розорене. Він наймається до володаря сусіднього царства, який доручає йому вирушити до союзників, де дуже потрібні такі вояки як він.

Виявляється, далеко на Сході, у стародавньому місті зберігається легендарна Книга Мертвих. Нею намагаються заволодіти різні нехороші персонажі, у тому числі і брат місцевого короля, чиї можливості до захоплень вже дуже турбують законних власників манускрипту. Оскільки, крім стародавніх пергаментів, у наймачів з цінного майже нічого немає, то в якості нагороду Матаясу обіцяють іншу спокусницю, яка змусить забути вбиту дружину. Заради такої справи воїн Матаяс, не роздумуючи, береться захищати цитадель знань. Фільм Цар Скорпіонів 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих онлайн українською


загрузка...