Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна

Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна онлайн

Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна

Назва: Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна / The Scorpion King 2: Rise of a Warrior
Рік: 2008
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Расселл Малкахі
Актори: Майкл Копон, Ренді Кутюр
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Фільм звертається до молодості Матаяса, до того, як він став прославленим найманцем, а Аккадія з могутньої країни перетворилася на легенду біля багаття. Історія зосереджується на тому часі, коли молодий воїн навчався в корпусі «Чорних скорпіонів».

Через інтриги одного з воєначальників, гине батько героя. А через деякий час негідник і зовсім затіває переворот у державі. Захопивши владу, він вимагає беззаперечної покори і лояльності всіх військових частин. Але «скорпіон» йому не присягають на вірність. Матаяс очолює боротьбу з узурпатором, а придворні чаклунки таємно прихильні йому в цій правій справі. Запрошуємо дивитися Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
«Ви прийшли сюди, щоб показати свої навички в мистецтві бою. Тільки дванадцять з двадцяти чотирьох будуть обрані, щоб шість довгих років тренуватися і стати справжніми воїнами, Чорними Скорпіонами. Приготуватися! Почати бій!» – З таких слів починається кривавий фільм «Цар Скорпіонів 2». Юний Матаяс бере участь у грі всупереч волі свого батька і ледь не гине, заступившись за честь такої ж навіженої, як він, дівчати, яка одягла військовий шолом і взяла в руки меч.

В останню хвилину зірвиголову встигає врятувати батько, а у справу втручається спостерігає за іграми повелитель. Він наказує батькові Матаяса відправити спритного сина в табір підготовки Скорпіонів. Командувач армії проводжає хлопця словами проклять і обіцянкою помститися. Фільм Цар Скорпіонів 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна онлайн українською


загрузка...