Трансформери

Фільм Трансформери онлайн українською дивитися

Трансформери

Назва: Трансформери / Transformers
Рік: 2007
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Майкл Бей
Актори: Шайа ЛаБаф, Меґан Фокс
Тривалість: 02:23:00

Короткий опис: Фільм «Трансформери» розповідає про пересічний американського юнака, який живе звичайнісіньким життям підлітка, ні про що особливо не турбуючись. Раптово Сем потрапляє в епіцентр запаморочливих подій. Хлопчині перепадає Chevrolet жовтого кольору, але ця машина виявляється прибулим на Землю роботом з місією рятувальника.

Завдяки покупці і спілкуванню з Бамблбі (саме так і звуть цього робота), Сему стає відомо про два різновиди здатних до трансформації роботів – десептиконів і автоботів. Останнім потрібно знищити Іскру, джерело енергії, заволодіти яким намагається лідер десептиконів Мегатрон. Запрошуємо дивитися Трансформери онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастичний бойовик від про інопланетних роботів, а саме про Десептіконів і Автоботів, які все своє життя ворогують. Події починають розвиватися саме тоді, коли ця війна перейшла на зелену планету під назвою Земля. Поки злі сили шукають ключ від могутньої влади, юний землянин може врятувати все людство від жахливої ​​долі.

Однак, між злими силами і могутньою владою стоїть один ключ, який знаходиться у руках юного хлопчика. Сем Вітвікі – простий хлопець, навчається у середній школі, відмінник, якого всі “пресують”. Він навіть не знає, що він єдина людина, яка може всіх врятувати. Він разом зі своєю дівчиною на ім’я Мікаела опиняються у центрі події війни Десептіконов і Автоботів. Тільки після цього Сем зрозумів, що він повинен допомогти автоботам. Фільм Трансформери онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Трансформери 1 (2007) онлайн дивитися українською


загрузка...