Трансформери 4: Час вимирання

Трансформери: Час вимирання постер

Трансформери: Час вимирання

Назва: Трансформери: Час вимирання / Transformers: Age Of Extinction
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Майкл Бей
Актори: Марк Волберг, Нікола Пельтц, Стенлі Туччі та ін.
Тривалість: 02:45:00

Короткий опис: Людство намагається налагодити життя на Землі після того, як гігантські роботи покинули планету. Група впливових учених і бізнесменів працює над тим, щоб витягти з історії з автоботами і десептиконами уроки і не повторити помилок минулого.

Герої хочуть розсунути межі технологій, щоб мати можливість керувати тим, що на даний момент їм непідвладне. Раптом з’являється нова загроза… Стародавні, неймовірно потужні трансформери беруть планету на приціл. Назріває новий епічний бій між силами добра і зла, між поневоленням і свободою. Запрошуємо дивитися Трансформери 4: Час вимирання онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
4 роки тому була здійснена атака на Чикаго, і тепер планета вже не та, що раніше. Десептикони і Автоботи покинули Землю, а люди змушені жити на уламках катастроф і відновлювати свою цивілізацію. Кейд – винахідник, наодинці виховує юну дочку Тессу і задається питанням, як можна повернути на Землю Трансформерів. У результаті своїх досліджень Кейд знаходить спосіб повернути їх, проте і він, і Тесса стають мішенями для політиків, які мають намір відібрати знахідку і використовувати її в своїх інтересах.

У той же самий час багато вчених і бізнесменів кидають всі сили на те, щоб подальший технічний прогрес не тільки дозволив людству підняти цивілізацію до нового рівня, але й виключити повторення старих помилок. Однак справжня небезпека нависне над планетою тільки тоді, коли стане відомо про існування ще однієї групи трансформерів, які куди древніші за Автоботів і Десептиконів, і, можливо, набагато могутніші за них. Фільм Трансформери 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Трансформери 4 (2014) онлайн українською


загрузка...