Трансформери 3

Трансформери 3 постер

Трансформери 3

Назва: Трансформери 3 / Transformers: Dark of the Moon
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Майкл Бей
Актори: Шайа ЛаБаф
Тривалість: 02:34:00

Короткий опис: Життя героїв начебто налагодилося і перетворилося на сумні уповільнені будні. Але війна десептиконів і автоботів ніяк не завершиться. Постановою Уряду вирішено було позбавити Землю від автоботів і виселити їх з планети. Поки Мегатрон переховувався, на його місці утвердився десептикон Шокуей – тепер він правитель Кібертрона і має намір нанести візит землянам. А ресурси блакитної планети без автоботів просто сміховинні. Запрошуємо дивитися Трансформери 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Продовження франшизи, що розповідає про війну інопланетних прибульців-роботів і з людства. Початок історії було покладено в фільмах «Трансформери» і «Трансформери : помста полеглих». Витоки всього, що відбувається у фантастичному бойовику ведуть в далекий 1961, коли на темній стороні Місяця терпить катастрофу інопланетний корабель.

Десятиліття потому, у наші дні, Сем Вітвіккі, який нещодавно закінчив коледж, ніяк не може знайти роботу. У той же час він розлучився зі своєю дівчиною. Коли таємничий випадок з минулого Землі загрожує принести загибель нашій планеті в сьогоденні, Сему знову доведеться прийти на допомогу своїм друзям – роботам. Новий лиходій, трансформер Шоквейв, принесе нові, ще більші, біди людству. Фільм Трансформери 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Трансформери 3 (2011) онлайн дивитися українською


загрузка...