Тор

Тор онлайн українською

Тор

Назва: Тор / Thor
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Кеннет Брена
Актори: Кріс Гемсворт, Наталі Портман, Ентоні Гопкінс, Том Гіддлстон, Ідріс Ельба
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Боги мало чим відрізняються від людей у своїх вчинках, почуттях і прагненнях. Це доводить на своєму прикладі скандинавський небожитель з яскравого фентезійного бойовика.

Молодий Тор зумів так розсердити Одіна своїм безглуздям у божественній Асґарді, що був без коливань відправлений на Землю. Для того, щоб він, ставши причиною війни в рідних пенатах, краще відчув свою провину, юнака позбавили не лише молота, а й сили. Додатково до цього земне життя Тора починається зі значного удару по голові. Пригоди, яких виявиться не менше, ніж в Асґарді, не змусять себе чекати. Запрошуємо дивитися Тор онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В екранізації культового коміксу від видавництва «Marvel» сюжет розгортається навколо Тора – скандинавського бога, який потрапив у сучасні Сполучені Штати. В Асґарді, у світі богів, громовержець, син верховного бога Одіна, був найсильнішим з богів, але занадто зарозумілим. Після того, як з вини Тора знову розв’язалася давня війна з інеїстими велетнями, Одін вирішив дати своєму синові урок і відправив його на Землю, позбавивши божественних сил і магічної зброї – молота.

Тепер бог повинен жити серед людей і заново пізнавати себе. Він зможе повернути свою силу, знайшовши свій молот, але йому доведеться подолати власну зарозумілість. Однак зі зникненням Тора в Асґарді не настає спокій: товариші громовержця починають підозрювати його брата Локі, віроломного бога обману, у злому намірі, оскільки той повідомляє їм, що опосередковано винен у вигнанні брата. Чим обернеться вигнання Тора, який буде результат нової війни з інеїстими велетнями і які цілі переслідує Локі? Фільм Тор онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Тор (2011) онлайн українською


загрузка...