Тор 2: Царство темряви

Тор 2: Царство темряви онлайн

Тор 2: Царство темряви

Назва: Тор 2: Царство темряви / Thor: The Dark World
Рік: 2013
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Алан Тейлор
Актори: Кріс Гемсворт, Наталі Портман, Ентоні Гопкінс, Том Гіддлстон
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Продовження фантастичного бойовика під назвою «Тор 2: Царство темряви». Події кінострічки відбуваються у кінематографічному всесвіті «Marvel», де правлять бал персонажі коміксів. Головним героєм фільму, як і його приквела, знятого двома роками раніше, є один з двох синів Одіна, правителя їхньої рідної планети Асґард.

Тору необхідно врятувати від загадкового ворога, який старше Всесвіту, заповітні Дев’ять світів. До того ж, занурити світ у темряву намагається раса темних ельфів на чолі з Малекітом. Головний герой наважується вирушити у вкрай небезпечну подорож. Йому доведеться поставити на кін найдорожче. Запрошуємо дивитися Тор 2: Царство темряви онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Продовження популярної історії про сильного і хороброго напівбога на ім’я Тор. Локі, брат Тора був вигнаний за зраду. Але Локі – не єдиний ворог Тора. Цього разу громовержцю буде протистояти більш могутня сила, яка існувала ще за багато років до самого Всесвіту. Головний герой повинен врятувати Землю, Асґард і всі Дев’ять світів.

Кохана Тора, Джейн Фостер, ненароком опиняється у центрі цього протистояння. А врятувати кохану для нашого героя – це справа честі. Проте, самотужки Тору не подолати великого Малекіта. Чи допоможе йому брат Локі, чи знову встромить ножа у спину заради особистих амбіцій? Фільм Тор 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Тор 2: Царство темряви онлайн українською


загрузка...