Тілоохоронець кілера

Фільм Тілоохоронець кілера (2017) онлайн дивитися українською

Тілоохоронець кілера

Назва: Тілоохоронець кілера / The Hitman’s Bodyguard
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Патрік Г’юз
Актори: Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон, Сальма Хайек, Гарі Олдман
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Старий кілер, відомий своїм нестерпним характером, вирішує дати свідчення проти колишніх роботодавців. Однак він уже не може гарантуватися собі безпеку, тому звертається за допомогою до молодого, сповненого сил, здібного охоронця – агента по захисту свідків Майкла Брюса.

Головні герої не відчувають один до одного ніякої симпатії і тому зовсім не можуть знайти спільну мову, проте хлопцям доведеться діяти спільно, щоб втекти з Англії до Гааги. Незабаром ситуація ускладнюється ще більше, коли на їхньому шляху виникає кровожерливий східно-європейський диктатор Владислав Духович. Запрошуємо дивитися Тілоохоронець кілера онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Охоронець Майкл Брюс – один з найуспішніших представників своєї професії. У роботі чоловік настільки хороший, що до нього регулярно звертаються люди з американських спецслужб. Але нове замовлення збентежило досвідченого героя.

Елітний кілер, мабуть, найвідоміший у світі криміналу, вирішив вийти на пенсію і вирішив дати свідчення проти колишніх замовників. Так, людина, яка зробила вбивства своєю професією, потрапляє в програму захисту свідків. Багато років його цілями були дуже впливові люди, у тому числі і ті, кого Майкл захищав. Але зараз їхнє негласне протистояння переходить на новий рівень: за наказом уряду Брюс змушений захищати колишнього найманця. Тепер він – охоронець кілера.

Розсудливому, спокійному і стратегічно мислячому Майклу доведеться зіткнутися з іншим підходом до виживання – експресивним, хаотичним і абсолютно некерованим. Незабаром герой починає розуміти, що за таких умовах його головне завдання – вижити і не упускати свого підопічного з поля зору, адже цілком імовірно, що той вирішив вести свою гру. Фільм Тілоохоронець кілера онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Тілоохоронець кілера (2017) онлайн українською


загрузка...

Валентина
2018-01-08 01:03:29
Фільм класний: актори, музика, ідея фільму.
Heckfy
2018-01-11 22:50:30
Фільм реальний
Ігор
2019-01-19 04:04:02
А Що Боснійці робили в Білорусії?
Ігор
2019-01-19 04:04:53
А що Боснійці робили в Білорусії?