Термінатор: Генезис

Термінатор: Генезис постер

Термінатор: Генезис

Назва: Термінатор: Генезис / Terminator: Genisys
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Алан Тейлор
Актори: Емілія Кларк, Джай Кортні, Арнольд Шварценеггер
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Фільм є продовженням знаменитої серії про робота-вбивцю з майбутнього. Головну роль у бойовику виконує Арнольд Шварценеггер, який після довготривалої перерви повернувся до франшизи.

Фантастична стрічка розповідає про події 2029 року. У цьому часі Джон Коннор, ватажок опору, продовжує воювати з машинами. Майбутнє лякає головного героя своєю невідомістю, адже головний комп’ютер розробив план атаки на двох фронтах в різному часі. Цю інформацію добули для нього розвідники «техкома». Війна, яка буде вестися в минулому і майбутньому, непередбачувана. Чи виявиться вдалим нова задумка Скайнета? Запрошуємо дивитися Термінатор 5: Генезис онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм планується як продовження попередніх серій цього циклу. Дія картини розвивається в 2029 році. Головний герой, Джон Коннор, є керівником організації, що веде битву проти комп’ютерних монстрів.

Але крім майбутнього, картина охоплює і минуле. У ній можна побачити 1940 рік, коли Сара Коннор ще навіть не народилася. Передбачається, що Арнольд Шварценеггер буде спостерігати за Сарою під час її дитинства і всіляко опікувати. Багато епізодів в новій картині взято з попередніх серій. Але обігруються вони по новому, оскільки у новій частині історія йде трохи альтернативно. Фільм Термінатор 5 онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Термінатор 5: Генезис (2015) онлайн українською


загрузка...