Термінатор 2: Судний день

Термінатор 2: Судний день онлайн дивитися українською

Термінатор 2: Судний день

Назва: Термінатор 2: Судний день / Terminator 2: Judgment Day
Рік: 1991
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джеймс Камерон
Актори: Арнольд Шварценеггер, Едвард Ферлонґ
Тривалість: 02:36:00

Короткий опис: У 2029 році термінатор-кіборг безуспішно мав намір убити жінку, яка повинна стати матір’ю майбутнього лідера людства у війні з машинами. З тих пір пройшло більше 10-ти років, і Сара все-таки народила сина, якого назвала Джоном. Той день, коли хлопчик стане чоловіком і збере групу однодумців вже зовсім близький. І саме зараз з майбутнього прибуває термінатор-вбивця, здатний приймати будь-який вигляд, однак йому не потрібна більше Сара – його метою є зухвалий хлопчик-підліток на ім’я Джон. Невідомо, як би хлопчик впорався з несподіваною появою сильного ворога, якби йому на допомогу не прийшов інший робот, якого сам Джон прислав з майбутнього. Запрошуємо дивитися фільм Термінатор 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія художнього фільму відбуваються через більш десяти років після першої зустрічі Сари Коннор з термінатором, який намагався знищити її і не допустити народження сина Джона. Сара вижила і народила сина, але незабаром потрапила в психіатричну лікарню, а Джон живе з прийомними батьками. Але майбутнє невблаганно наближається і судний день настане вже зовсім скоро, всього через пару років.

Щоб убити Джона Коннора, який в 2029 році виграє війну між людством і кіборгами, з майбутнього прибуває вбивця – термінатор, вдосконалена і більше міцна модель Т-1000. Він може приймати будь-який вигляд і практично не вразливий оскільки, зроблений з рідкометалічного сплаву. Однак, слідом за ним прибуває термінатор моделі Т-800, з тим же виглядом і характеристиками, але запрограмований по-новому самим Джоном для захисту себе в минулому від Т-1000. Так починається битва титанів за хлопчика, адже від життя Джона залежить доля людства. Фільм Термінатор 2: Судний день онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3 2
 

Фільм Термінатор 2: Судний день (1991) онлайн українською


загрузка...