Термінатор

Фільм Термінатор (1984) онлайн дивитися українською

Термінатор

Назва: Термінатор / The Terminator
Рік: 1984
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джеймс Кемерон
Актори: Арнольд Шварценеґґер, Майкл Бьєн
Тривалість: 01:48:00

Опис: Культовий фільм «Термінатор» (1984) розповідає про дев’ятнадцятирічну дівчину Сару Конор, яка живе своїм звичайним життям. Вона вчиться в престижному університеті, а у вільний час підробляє офіціанткою. Одного разу дівчина знайомиться з чоловіком на ім’я Кайл Різ. Він запевняє Сару, що їхня зустріч не випадкова, що його прислали для її захисту, оскільки вона дуже важлива для майбутнього всього людства, звідки він, власне, і прибув.

У 2029 році військова розробка “Скайнет” дала збій. Машини, які стали роботами, повстали проти людей, і тільки Джон Конор зможе їх зупинити. Ось чому так важлива Сара, адже саме вона повинна народити рятівника всього людства. Джон – її майбутній син. Дівчина перебуває в повній розгубленості і відмовляється вірити Кайлу.

У цей час прибулий із майбутнього кіборг-термінатор серії 800 вирушає на пошуки Сари. Він знає тільки її ім’я і прізвище і починає вбивати одну за одною жінок на ім’я Сара Конор. Почувши про ці жахливі вбивства, головна героїня починає вірити Кайлу. Тепер вона дивиться на свого захисника зовсім по-іншому, з симпатією, яка одного разу переростає в справжні почуття, а Кайл Різ стає батьком Джона.

Кіборг знаходить притулок пари, і тоді починається справжнє протистояння двох солдатів – людини і робота. Сара Конор, усвідомивши всю важливість свого існування, вирішує зробити все для порятунку свого майбутнього сина і відважно б’ється до самого кінця. Фільм Термінатор онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Термінатор (1984) онлайн українською


загрузка...