Темний Лицар повертається

Темний Лицар повертається онлайн

Темний Лицар повертається

Назва: Темний Лицар повертається / The Dark Knight Rises
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Крістіан Бейл, Том Харді, Джозеф Гордон-Левіт, Енн Гетевей, Гарі Олдмен, Маріон Котійар, Морган Фрімен
Тривалість: 02:45:00

Короткий опис: Крістофер Нолан відзняв останню частину трилогії про захисника міста Готем. Після того, як він придушив всю злочинність Готема, Бетмен став нікому непотрібним. Жорстоке товариство оголосило його ворогом народу. Тепер Бетмену потрібно залягти на дно і з’являтися на публіку у своєму стандартному образі. Але так тривало недовго. Незабаром з’явився неймовірно геніальний, хитрий і могутній лиходій. Зловмисник має підступний, продуманий до дрібниць план завоювання всього міста. Ось тепер народу потрібна допомога Бетмена. Запрошуємо дивитися Темний Лицар повертається онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Режисер Крістофер Нолан продовжує знімати фантастичні бойовики про супер популярного героя Бетмена. Ця частина є заключною в трилогії і розповідає про боротьбу Бетмена зі злом, що орудує в Готем-сіті. Минуло вісім років після скандальної справи, пов’язаної із загибеллю прокурора міста Харві Дента. Тоді Бетмен не бажав, щоб жителі Готема дізналися в кого перетворився Білий лицар їх міста і якими страшними справами він займався, тому взяв всю провину за скоєне зло на себе. Він отримав звання Темного лицаря і розчинився в ночі на багато років.

Але прийшов час Бетмену повернутися в Готем, щоб перешкодити новому лиходієві Бейну, який нищить місто. Ховаючи своє обличчя під страшною маскою, негідник тероризує місто, тим самим змушуючи Бетмена вийти з укриття і вступити в боротьбу. Брюс Уейн повертається, але навіть не підозрює про те, наскільки небезпечний Бейн і що він задумав. Допомагає йому в боротьбі з небезпечним злочинцем жінка-кішка Селіна Кайл, але навіть вона жахливо налякана Бейном. Чи зуміє Темний лицар врятувати Готем цього разу. Запрошуємо Темний Лицар повертається онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Темний Лицар повертається (2012) онлайн українською


загрузка...

денис
2018-03-04 12:24:15
люблю трилогїю нолана а крістіан бейл кращий бетмен