Темний Фенікс

Фільм Темний Фенікс (2019) онлайн дивитися українською

Темний Фенікс

Назва: Темний Фенікс / X-Men: Dark Phoenix
Рік: 2019
Жанр: Бойовик, Фантастика, Супергерої
Режисер: Саймон Кінберґ
Актори: Джессіка Честейн, Дженніфер Лоренс, Джеймс МакЕвой
Дата виходу (в Україні): 14.02.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фантастичний фільм «Темний Фенікс» – нова глава супергеройської саги про команду мутантів, які стали ізгоями серед людей через свої надзвичайні здібності. Одна з перших вихованок професора Ксав’єра, телепат Джина Ґрей знаходить в собі руйнівну силу, яка виходить з-під її контролю.

Талановиту мутантку Джин Грей, яка володіє телекінезом і силою змінювати свідомість людей, з дитинства обурював факт утиску прав таких, як вона. Неодноразово дівчина брала участь у демонстраціях протесту і навіть йшла з представниками влади в відкрите протистояння, результатом чого стали кілька ночей, проведених у тісних стінах в’язниці.

Однак, труднощі лише загартували і без того сильний характер Джин. Доля звела героїню з професором Ксав’єром, завдяки якому у неї нарешті з’явився будинок. Команда Людей Ікс прихильно прийняла нову, яка демонструвала неабиякі здібності і вражаючу силу. Але одного разу дівчина втратила контроль над своїми силами і перетворилася на щось страхітливе. Уся команда під керівництвом професора тепер змушена боротися з колишньою подругою, як з найзапеклішим ворогом. Фільм Темний Фенікс онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Темний Фенікс (2019) онлайн українською


загрузка...