Темна вежа

Фільм Темна вежа (2017) онлайн українською дивитися

Темна вежа

Назва: Темна вежа / The Dark Tower
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Ніколай Арсель
Актори: Ідріс Ельба, Меттью МакКонахі, Кетрін Винник
Тривалість: 01:35:00

Короткий опис: Фільм «Темна вежа» – гостросюжетна пригодницька стрічка про події у постапокаліптичному світі, схожому на Америку часів Дикого Заходу, але з присутністю у ньому магії. Епічна історія, створена за мотивами однойменного циклу романів письменника Стівена Кінґа.

Роланд, мандрівний стрілок, останній з давнього лицарського роду. Він блукає землями, які від хаосу і остаточних руйнувань утримує лише легендарна Вежа. Саме до неї прагне дійти головний герой, сподіваючись, що з її вершини йому відкриються головні істини: хто ж тепер керує Всесвітом і як повернути мир і спокій на понівечену планету. Запрошуємо дивитися Темна вежа онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У стрічці, знятій за відомим твором, є все, починаючи від вестерна, закінчуючи містикою і фантастикою. Останній із останніх живих стрільців Роланд Діскейн починає свою подорож на Дикому Заході, кінцева мета якої знайти так звану Темну Вежу. Ця споруда зберігає світобудову від повного руйнування і хаосу. Подорожує стрілок у минулому і майбутньому часі, у паралельних і вигаданих світах. Справжній світ пережив апокаліпсис і мета головного героя знайти можливість все повернути як було.

Роланда постійно переслідує страшний ворог. У нього кілька імен, головне з яких Колдун Волтер або ж Людина в чорному. Це втілення зла і підступності. Цинічний, розумний і підлий він намагається постійно спокусити Роланда. Спочатку останній з живих стрільців подорожує сам. Але впродовж своєї подорожі до нього приєднуються різні люди, готові завжди йому допомогти. Уся ця епохальна подорож у реальному і нереальному світі підводить до думки про суть людського буття і ролі самого життя. Примушує задуматися, де світло, а де тьма, хоча це визначити досить складно. Фільм Темна вежа онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3 2
 

Фільм Темна вежа (2017) онлайн українською


загрузка...

Ilunga Lyalka
2017-08-08 22:11:37
Super! Фільм суперовий! Щоб там не казали. Цікаво, а чи сподобався фільм Стівену Кінгу?)))
Гість
2017-08-16 22:56:02
Одна з найкращих екранізацій роботи С.Кінга. Сюжет тримає до кінця фільму в напрузі, актори зіграли відмінно, але все це не про Темну Вежу😊
Oleg
2017-09-07 19:53:39
неможливо дивитись! 3-4 сек показує, потім секунд 10 підвантажує.При спробі поставити на паузу, щоб підвантажити, тупо ліпить кожен раз рекламу і нічого не підвантажує!! Нах** такий перегляд!
Admin
2017-09-09 17:12:21
Додали ще один плеєр. Хоча загалом проблем із завантаженням у тому плеєрі не спостерігалося.
Кристина
2017-09-21 22:39:43
фильм не понравился. Очень примитивный, очевидный. И концовка вообще не захватила дух.
Андрій
2018-01-04 10:21:49
Дуже посередньо
Тетяна
2018-02-01 03:41:27
Фильм понравился. Вроде, как сюжет не замысловатый, но только на первый взгляд. Призадумаешся, а каких демонов запускает в наш мир каждый из нас своим сиянием.