Таємний Агент

Фільм Таємний Агент (2017) онлайн дивитися українською

Таємний Агент

Назва: Таємний Агент / Unlocked
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Майкл Ептід
Актори: Нумі Рапас, Орландо Блум, Майкл Дуґлас
Тривалість: 01:38:00

Опис: Фільм «Таємний Агент» (2013) розповідає про робочі будні спецагентів національних розвідок, чиї дії можуть поставити під загрозу мир у всьому світі.

Головна героїня – чарівна дівчина, яка, здавалося, веде цілком звичайне життя. Юна красуня активно спілкується у соціальних мережах, щодня зустрічається з друзями і з захопленням займається облаштуванням власного будинку. Ніхто з її оточення навіть не припускає, що їхня подруга – агент під прикриттям, яка працює на ЦРУ. Вона є досвідченим професіоналом, яка володіють навичками самозахисту і вміє підкоряти людей своєму впливу.

Героїня належить до числа найбільш успішних і відповідальних агентів, тому користується повагою керівництва, що довіряє їй найскладніші завдання. Але фатальна помилка поставила під загрозу її місію: тепер дівчина знаходиться у руках терористів, готових застосовувати фізичні тортури заради отримання необхідної інформації. Завдяки необережності дівчина, велика європейська країна може бути знищена за допомогою біологічної зброї. Фільм Таємний Агент онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Таємний Агент (2017) онлайн українською


загрузка...