Світанок планети мавп

Світанок планети мавп постер

Світанок планети мавп

Назва: Світанок планети мавп / Dawn of the Planet of the Apes
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Мет Рівз
Актори: Гарі Олдмен, Джуді Грір, Кері Рассел
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Нація генетично модифікованих мавп, очолюваних Цезарем, загрожує групі людей, що вижили, пережили катастрофічну дію вірусу більше десяти років тому.

На певному етапі здається, що розумні мавпи і люди змогли досягти крихкого миру, але, як видно з подальших подій в картині, ситуація незабаром знову загострюється. Дві ворогуючі сторони виявляються у стані війни, від якої залежатиме, хто буде домінуючим видом на Землі. Запрошуємо дивитися Світанок планети мавп онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: З моменту повстання мутованих мавп пройшло зовсім небагато часу, але вигляд Землі змінився раз і назавжди. Люди більше не вінець природи і не найрозумніші тварини на планеті: справжня сила тепер зосереджена в руках інтелектуально розвинених мавп під проводом Цезаря – неймовірно винахідливого, хитрого і навіть геніального ватажка. Позаду у людства не тільки боротьба з мавпами, практично програна, а й страх загибелі перед обличчям епідемії чуми.

Людей залишилося зовсім небагато, а Цезар намагається зберегти в порядку свій народ, і для виживання обом сторонам вигідно укласти перемир’я. Поки велика частина людства зосереджена виключно на виживанні, група вчених продовжує свої дослідження, спрямовані на вирішення проблеми. Хитке перемир’я навряд чи триватиме довго, і коли люди з мавпами знову зійдуться в бою, у розумних звірів, напевно, буде куди більше шансів на перемогу. Фільм Світанок планети мавп українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Світанок планети мавп (2014) онлайн українською


загрузка...