Світанок мерців

Фільм Світанок мерців (2004) онлайн дивитися українською

Світанок мерців

Назва: Світанок мерців / Dawn of the Dead
Рік: 2018
Жанр: Бойовик, Зомбі
Режисер: Зак Снайдер
Актори: Сара Поллі, Вінґ Реймс
Тривалість: 01:49:00

Опис: Фільм «Світанок мерців» розповідає, як одного разу Анна, молода медсестра з Вісконсіна, зауважує незвичайний стан пацієнта, який надійшов до лікарні через укус руки. Пізніше в новинах розповідають про дивну епідемію, яка захопила місто, а вже наступного ранку життя дівчини змінюється назавжди.

Колись у Анни було все, про що вона мріяла: улюблена робота, коханий чоловік, красивий будинок. Але після того, як одного ранку з’явилася на порозі сусідська дівчинка, яка вбила її чоловіка, прокусивши йому сонну артерію, Анна зрозуміла – шляху назад немає. Дуже скоро покійний чоловік ожив, але тепер в образі зомбі. Анна чудом рятується від власного чоловіка-зомбі. Ось тільки краєвид, що відкрився Анні, був зовсім не райдужним: палаючі будинки, ходячі мерці і люди, які панічно рятуються.

Знайомство дівчини з місцевим поліцейським стало знаковим в її долі – разом із новим другом і трьома приятелями вони знайшли порятунок у стінах торгового центру. Невдовзі до героїв приєдналися нові люди – ось тільки вічно ховатися в будівлі було неможливо. Об’єднуючись групами, зомбі нападали на торговий центр, і з кожним новим боєм ставало все більше заражених. Втрачаючи друзів, головні герої шукали вихід – ним став покинутий острів далеко від берегів міста. Наважившись залишити торговий центр, Анна з іншими пустилися в свою останню подорож до рятівного острова, але зомбі не були готові так просто попрощатися зі своїми жертвами. Фільм Світанок мерців онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Світанок мерців (2004) онлайн українською


загрузка...