Суддя Дредд

Фільм Суддя Дредд (2012) онлайн дивитися українською

Суддя Дредд

Назва: Суддя Дредд / Dredd
Рік: 2012
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Піт Трейвіс
Актори: Карл Урбан, Олівія Тірлбі
Тривалість: 01:36:00

Опис: Фантастичний фільм «Суддя Дредд» (2012) є екранізацією серії популярних коміксів. Дія фільму розгортається в далекому майбутньому на планеті Земля. Після атомної війни на планеті вижило не так вже й багато людей. Вони живуть у великих мегаполісах, які захищені від зовнішнього впливу радіації, а за воротами мегаполісу є тільки безкрайня пустеля з моторошними мутантами.

Одним із таких міст є Мега-Сіті Один, але і тут спокійно жити населення міста не може. На вулицях процвітає злочинність і беззаконня, всім править анархія, яка призвела до загальним заворушень. Щоб навести порядки і знизити рівень злочинності, чинна влада вводить нових вартових порядку – Суддів, які використовують дуже жорсткі методи боротьби з злочинність, а також виконують роль поліцейських і суддів одночасно.

Одним із кращих Суддів в Мега-Сіті по праву вважається Суддя Дредд, який, завдяки своєму професіоналізму, став вже легендою. Йому прийдеться зупинити небезпечну банду, яка займається розповсюдженням небезпечного синтетичного реаліті-наркотику по всьому місту, тим самим домагаючись влади над містом. Керує бандою всього лише одна жінка, відома як Ма-Ма. Однак, заарештувати її не так вже й просто, вона знаходиться в одному з хмарочосів, який підлягає повному контролю з боку терористичного угрупування. Фільм Суддя Дредд онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Суддя Дредд (2012) онлайн українською


загрузка...