Сьомий син

Сьомий син постер

Сьомий син

Назва: Сьомий син / Seventh Son
Рік: 2015
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Сергій Бодров
Актори: Джуліанна Мур, Кіт Харінгтон, Джеф Бріджес та ін.
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Кінострічка заснована на книзі «Учень відьмака» про юного Тома Ворда, який осягає таке непросте ремесло, як боротьба з нечистою силою. Адже тільки сьомий син сьомого сина може стати відьмаком, але ще потрібно пройти чимало тренувань та навчань, оскільки головне для відьмака – це його розум. І хоч народ їх недолюблює, саме вони здатні вбивати нечисть і охороняти землю від сил зла. Запрошуємо дивитися Сьомий син онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Одного разу настануть часи темряви і злоби, коли практично весь світ опиниться у владі істинного зла, яка поглинає все добре, що є на цьому світі. Але всьому цьому зможе протистояти відважний сьомий син, який зможе битися з найтемнішою магією, що значно відрізняється від інших. Тільки от щоб навчити битися цього сина зі злом потрібні роки тренувань. А до цьго часу давати відсіч злу доведеться великому майстрові Ґрегорі. 

Ще за часів темного минулого невідомий звільнив зло, яке розпалило криваву й тяжку війну між магами і людьми. Саме тоді великий майстер і заточив Мати Мелкін, злобну відьму, в тюрму. І саме тоді Мелкін задумала помститися і доблесному лицарю, і всьому світу. Тому тепер Ґрегорі повинен підготувати могутнього воїна, яким і стане 7-ий син. Фільм Сьомий син онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Сьомий син (2015) онлайн українською


загрузка...