Смертельні перегони

Смертельні перегони онлайн дивитися

Смертельні перегони

Назва: Смертельні перегони / Death Race
Рік: 2008
Жанр: Бойовик
Режисер: Пол Андерсон
Актори: Джейсон Стетхем, Джоан Аллен
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Повернувшись додому з заводу, Дженсен Еймс знайшов на підлозі тіло вбитої дружини і був помилково звинувачений у злочині. Тюрма зустріла його неласкаво, але звикнути можна до всього. Крім того, Еймс – колишній триразовий чемпіон, якому запропонували участь у гонках на виживання. Перемога в змаганні стане для нього путівки на свободу. Їхати доведеться під маскою таємно похованого улюбленця публіки Франкенштейна. Вижити вийде, знищивши як можна більше суперників.

Тюремні старти з фантастичного трилера – захопливе видовище, створене за мотивами однойменного бойовика 1975 року. Запрошуємо дивитися Смертельні перегони онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті фантастичного бойовика суспільство пережило світову економічну кризу. Безліч людей опинилися без роботи, що спричинило за собою масові заворушення і збільшення злочинності на вулицях міст. Міські в’язниці переповнені, а повний контроль за управління виконує лише директори закладів. В одній з в’язниць заправляє директор Хеннесі, яка проводить видовищні перегони на виживання серед ув’язнених, де переможець отримує квиток на свободу. Трансляція жорстоких змагань приносить Хеннесі гарний прибуток і вона не має наміру припиняти гонки.

Одним з ув’язнених в’язниці Хеннесі стає колишній автогонщик, чемпіон Дженсен Еймс, звинувачений у вбивстві дружини, якого не скоював. Вибратися з в’язниці хоче кожен і Еймс приймає пропозицію директора в’язниці на участь у смертельних перегонах під маскою колишнього учасника на прізвисько Франкенштейн. Тепер Еймсу доведеться керувати не гоночним болідом, а переобладнаним монстром з автоматами, вогнемети, димовими шашками та іншими хитрими пристосуваннями. Фільм Смертельні перегони онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Смертельні перегони (2008) онлайн дивитися українською


загрузка...