Смертельна зброя

Смертельна зброя онлайн

Смертельна зброя

Назва: Смертельна зброя / Lethal Weapon
Рік: 1987
Жанр: Бойовик, Детектив
Режисер: Річард Доннер
Актори: Мел Ґібсон, Денні Ґловер
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Бойовик «Смертельна зброя» – детективна історія про двох поліцейських напарників. Сюжет крутиться навколо серії суїцидів і спроб самогубства, якими починається і закінчується фільм.

Перша жертва – дівчина, яка випадає з балкона готельного номера. На місце трагедії приїжджає поліцейський Роджер Мертаф, який впізнає в загиблій доньку товариша по службі. У день народження детективові дають іншого напарника – детектива Мартіна Ріґса.

Після того, як в ході затримання наркоторговців він допустив загибель майже всіх свідків по справі, герой Мела Ґібсона хотів застрелитися. Через особисту драму (нещодавня смерть дружини) Мартін весь час думає про те, щоб звести рахунки з життям. У такому стані він – не найкращий помічник у затриманні злочинців, і з ним ніхто не хоче мати справу. Запрошуємо дивитися Смертельна зброя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця кіноісторія про те, як абсолютно різні люди стають друзями. Втративши дружину, детектив Мартін Ріґс втратив і сенс життя. Він не хоче більше жити, але його рятує робота. Дізнавшись про захоплення в заручники школярів, Ріґс вривається у приміщення і звільняє захоплених дітей.

З огляду на відчайдушні, а часто неврівноважені, дії Ріґса, його начальство в поліції переводить героя в інший відділ. Ріґс стає напарником детектива Роджера Мертаф, хоча останній живе зовсім іншим життям. Буйний напарник спочатку викликає у Роджера, без п’яти хвилин пенсіонера, негативні емоції, але згодом це зміниться.

Детективам доручають спільну справа. На перший погляд, це банальне самогубство. Але незабаром з’ясовується, що загибла дівчина – дочка товариша Мертафа, з яким він колись служив. У процесі розслідування цієї заплутаної справи детективи Ріґс і Мертаф стають справжніми напарниками, готовими ризикувати власним життям заради один одного. Фільм Смертельна зброя 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Смертельна зброя 1 онлайн українською


загрузка...