Смертельна зброя 4

Смертельна зброя 4 онлайн

Смертельна зброя 4

Назва: Смертельна зброя 4 / Lethal weapon 4
Рік: 1998
Жанр: Бойовик, Детектив
Режисер: Річард Доннер
Актори: Мел Ґібсон, Денні Ґловер, Джо Пеші, Рене Руссо, Джет Лі, Кріс Рок
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Кінострічка «Смертельна зброя 4» – фінальна серія знаменитої франшизи Річарда Доннера, що вийшла на екрани аж через шість років після випуску третьої частини. Значний бюджет фільму (140 млн доларів) виправдав надії творців, окупивши себе більш ніж у два рази. Продовження вийшло захопливим, видовищним з присутністю всіх атрибутів жанру.

Цього разу співробітникам поліції Лос-Анджелеса Роджеру і Мартіну доведеться затримати судно з нелегальними китайськими іммігрантами на борту. У ході розслідування поліцейські виходять на найбільшу четвірку мафіозі, серцевину Тріади. Запрошуємо дивитися Смертельна зброя 4 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Завершальна частина саги про двох хоробрих поліцейських напарників, які так успішно борються проти злочинності. Вони зробили чимало подвигів, за що їх представили до нагород. Тепер два головних героя чекають підвищення по службі, що означає менше небезпечних вилазок і більшу зарплатню.Головні герої постаріли, але в цьому криється шарм четвертої частини. Ми бачимо не тільки історію про крутих хлопців, а й те, що трапляється з цими хлопцями, коли на зміну їм приходять молоді хлопці. Така лірична нота робить заключну частину дійсно завершальною.

Історія будується на появі в місті китайської мафії. Вони організовують злочинну діяльність і друк фальшивих доларів, і торгівлю рабами, і зв’язок з іншими злочинними угрупованнями. Найбільш зворушливе полягає в тому, що навіть нелегальні дії китайці роблять на благо, тільки це йде в розріз з законом і американськими поняттями моралі. Ріґс і Мерта виступають проти китайського угруповання, але їм потрібно бути обережними, адже цього разу вони не можуть бездумно ризикувати життям. Адже на першого з них вдома чекає вагітна дружина, а другий готується стати дідусем. Фільм Смертельна зброя 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Смертельна зброя 4 (1998) онлайн українською


загрузка...