Смертельна зброя 3

Смертельна зброя 3 онлайн

Смертельна зброя 3

Назва: Смертельна зброя 3 / Lethal weapon 3
Рік: 1992
Жанр: Бойовик, Детектив
Режисер: Річард Доннер
Актори: Мел Ґібсон, Денні Ґловер, Джо Пеші, Рене Руссо
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Кінострічка «Смертельна зброя 3» – продовження відомої кінофраншизи, перша частина якої вийшла на екрани в 1987 році. Приголомшливі спецефекти, складні трюки, а також вдале поєднання бойовика, детектива, драматичних моментів і гумору дозволили третій частині повторити успіх серед глядацької аудиторії двох попередніх.

І знову в епіцентрі подій безстрашна парочка копів Мартін Ріґс (Мел Ґібсон) і Роджер Мерта (Денні Ґловер). Цього разу напарники за допомогою комічного маклера Лео Ґетса і імпульсивної жінки-агента Лорни Коул виходять на слід колишнього поліцейського, нині ватажка великого злочинного організації, який займається розкраданням зброї з поліцейських складів. Запрошуємо дивитися Смертельна зброя 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
І знову на екрані рішучі і безстрашні поліцейські Мартін Ріґс і Роджер Мерта. Після невдало проведеної операції по нейтралізації вибухівки, що зруйнувала будівлю, Ріґс і Мерта розжалувані – тепер вони патрульні.Під час чергування їм вдається запобігти пограбуванню інкасаторської машини. Одного з грабіжників схопили. Відновлені на посаді поліцейські намагаються з’ясувати, звідки у нього зброю, але не встигають – нападника хтось вбиває в тюрмі. З’ясовується, що останнім часом з поліцейських збройових складів стала зникати зброя.

Розслідування доручено незмінним напарникам – Ріґсу і Мерті. Їм вдається з’ясувати, що в цій справі замішаний поліцейський-перевертень, який щільно співпрацює з ґанґстерським угрупованням. Але викрити злочинця у викраденні зброї або в пособництві цьому дуже важко – він дуже обережний і не залишає живих свідків. До того ж, зброю відразу пускають в оборот. Воно наповнила ціле місто. Це призводить до того, що відстрілюючись від злочинців, Мерта вбиває хлопчика-підлітка, друга свого сина на ім’я Дарел.

До з’ясування подробиць залучена чарівна сержант Лорна Коул з відділу внутрішніх розслідувань. У ході спільної роботи вона стає для Ріґса не тільки надійним партнером, але і коханкою, з якою він відчуває себе щасливим. Команда копів успішно справляється з поставленим завданням, і в результаті зло покарано його ж зброєю. Фільм Смертельна зброя 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Смертельна зброя 3 (1992) онлайн українською


загрузка...