Слідопит

Фільм Слідопит (2007) онлайн дивитися українською

Слідопит

Назва: Слідопит / Pathfinder
Рік: 2007
Жанр: Бойовик
Режисер: Маркус Ніспел
Актори: Карл Урбан, Джей Таваре
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Фільм «Слідопит» – ремейк однойменної пригодницької драми. Для додання вікінгам ще більшою громіздкості режисер Ніспел Маркус попросив надіти під обладунки екіпіровку для хокеїстів. Картина не окупилася: при витрачених на неї 45 мільйонів доларів у світовому прокаті вона зібрала лише 30.

До відкриття Америки Христофором Колумбом на материку побували вікінги. Під час чергового набігу вождь вікінгів кинув напризволяще власного сина. Хлопчика підібрали індіанці і виховали як свого. Минуло багато років, і вікінги повернулися. Запрошуємо дивитися фільм Слідопит онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Про суворих вікінгів ходить багато всіляких загадкових легенд. Ці відважні і жорстокі воїни на своїх невеликих кораблях плавали за багато миль від своїх рідних місць. Уже точно відомо, що саме вікінги побували в Північній Америці раніше всіх. Пошуки нових багатих земель приводять один із загонів вікінгів під командуванням Гуннара до далеких берегів. Тут живуть мирні індіанські племена, які в основному займаються полюванням. Природно, ніякого опору вони не змогли дати бувалим воїнам. Мешканці півночі пограбували кілька сіл, мешканців яких убили. Тепер вони збираються повертатися зі здобиччю додому.

У Гуннара є син підліток, який проявив у поході зайву м’якість. Суворий закон народу-воїна говорить, що хлопчик повинен бути вигнаний. Загін відпливає, а підліток залишається один на незнайомому березі. Йому поталанило, хлопчика прихистило одне індіанське плем’я на чолі з вождем Слідопитом. Підліток отримав ім’я Привид. Через п’ятнадцять років вікінги повернулися і спалили тепер уже рідне село хлопця. Привид мстить своїм колишнім родичам. Фільм Слідопит онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Слідопит (2007) онлайн дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...