Шибайголова

Фільм Шибайголова (2003) онлайн дивитися українською

Шибайголова

Назва: Шибайголова / Daredevil
Рік: 2003
Жанр: Бойовик
Режисер: Марк Стівен Джонсон
Актори: Бен Аффлек, Дженніфер Ґарнер, Колін Фаррелл
Тривалість: 01:44:00 + 02:13:00 [Режисерська версія]

Опис: Супергеройський фільм «Шибайголова» розповідає історію незвичайного хлопця, який осліп у результаті нещасного випадку. Здавалося б, ця дитина приречена животіти в непроглядній пітьмі і померти невдахою, забутий рідними і друзями, але головний герой вибрав зовсім іншу долю.

Метт Мердок перетворив усе своє життя в боротьбу. Він довго і наполегливо тренувався, а також навчався всьому, що могло допомогти йому в житті. Не дивно, що завзятість переважила і Метт став успішним адвокатом і чудовим бійцем. Нехай він не може бачити, але його слух, нюх і дотик працюють набагато краще, ніж у звичайних людей. Хлопець тренувався настільки довго і вміло, що розвинув у собі дивовижні здібності – він відчуває постріл ще до його початку, відчуває траєкторію удару, чує кожен шерех задовго до того, як його зроблять.

Втрачати сліпому хлопцеві теж нічого, тому Метт стає супергероєм, який відстоює права невинних людей не тільки в суді, але і на нічних вулицях міста. Звичайно, на шляху справжнього героя завжди знайдеться гідний суперлиходій, здолати якого дуже не просто. Але на кону життя багатьох людей і безпеку всього міста. Чи впорається головний герой зі своїм противником чи сліпому не дано перемогти зрячого? Фільм Шибайголова онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Шибайголова (2003) онлайн українською


загрузка...