Шазам!

Фільм Шазам (2019) онлайн дивитися українською

Шазам!

Назва: Шазам! / Shazam!
Рік: 2019
Жанр: Бойовик, Фантастика, Супергерої DC
Режисер: Девід Ф. Сандберґ
Актори: Марк Стронг, Захарі Лівай
Дата виходу (в Україні): 04.04.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фантастичний фільм «Шазам» знятий на основі коміксів “DC”. Біллі Батсону досить одного єдиного слова, щоб із земного молодика перетворитися на фантастичного воїна. На жаль, подібну здатність має і лиходій Чорний Адам, розбещений непомірними амбіціями і жагою влади.

Конфліктувати з неповнолітнім Біллі Бетсоном не варто. Будь-які хуліганські витівки по відношенню до підлітка спричинить серйозні неприємності для кривдників. На вигляд Біллі звичайний хлопчина. Він практично нічим не відрізняється від однолітків. Однак, коли Бетсону загрожує небезпека, проявляється його унікальна здатність. Організм хлопчаки здатний в одну мить трансформуватися. Тоді, замість кволого на вигляд хлопця, з’являється грізний чоловік атлетичної статури, готовий провчити будь-якого зловмисника.

Надздібності з’явилися невипадково. Одного разу сталося те, що назавжди змінило життя головного героя. Власну унікальність він використовує не тільки для особистого захисту від недоброзичливців. У хлопчини відповідальна місія. Успадкувавши від шести міфічних істот їхні кращі властивості, Бетсон перетворився на супергероя, гідного товариша інших борців зі злом. На головного героя чекає сутичка з Чорним Адамом, одним із найбільш небезпечних антагоністів, який додає проблем не тільки супергероєві, а й звичайним мирним мешканцям, які віддають перевагу тихому і спокійному життю. Фільм Шазам онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Шазам (2019) онлайн українською


загрузка...