Шалений Макс: Дорога гніву

Шалений Макс: Дорога гніву постер

Шалений Макс: Дорога гніву

Назва: Шалений Макс: Дорога гніву / Mad Max: Fury Road
Рік: 2015
Жанр: Бойовик
Режисер: Джордж Міллер
Актори: Том Харді, Шарліз Терон, Зої Кравіц
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: Незважаючи на те, що вчені та екологи попереджали людей про катастрофічний стан навколишнього середовища та просили їх пощадити природу, люди все одно експлуатують природні ресурси. Вчені пророкують глобальну катастрофу. Почалася війна між Америкою і Росією. Землетруси, сильні морози, страшна радіація накладаються один на одного. Небагато вижили. Вижив і якийсь хлопець, на ім’я Макс, який їздить планетою і шукає живих людей. Запрошуємо дивитися Шалений Макс: Дорога гніву онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У житті Макса Рокатанскі було все. Він радів тому щастю, яке отримав від нього. Але доля на цей рахунок думала інакше. Вона забрала в нього родину, яка була найважливішим для Макса. І саме після цього він став божевільним. Здається, що лише стан повного безумства може гідно протистояти долі. Усвідомлюючи ситуацію сповна, Макс вирішив помститися своїм кривдникам, які відібрали в нього кохану дружину і сина. А після цього він став одинаком.

Тепер, коли світ вже не буде колишнім ще й тому, що переніс апокаліпсис, Макс подорожує бездушними просторах нашої планети, борючись з тими, хто вирішив панувати над нею. Сьогодні у Макса немає сім’ї, у нього немає того колишнього світу, який він так любив, адже в ньому поряд з ним були його близькі. Зате у Макса є його автомобіль, який він називає «перехоплювач», і почуття обов’язку перед усіма, хто колись був для нього дорогим. Для них він зробить все. Відтепер він жорстокий і безжалісний, але справедливий. Фільм Шалений Макс: Дорога гніву онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шалений Макс: Дорога гніву (2015) онлайн дивитися


загрузка...