Руйнівник

Фільм Руйнівник онлайн українською дивитися

Руйнівник

Назва: Руйнівник / Demolition Man
Рік: 1993
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Марко Брамбілла
Актори: Сільвестр Сталлоне, Веслі Снайпс, Сандра Баллок
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Руйнівник» розповідає про 2032 рік – людство вже не те, що раніше. Ув’язнені відбувають терміни в кріо-в’язниці, рівень злочинності знизився, і в цілому люди вже не настільки схильні до насильства, як раніше. Почасти саме тому вихід з кріогенного стану Саймона Фенікса стає справжньою катастрофою. Фенікс провів у кріо-в’язниці 35 років, а коли прийшов до тями, вирішив захопити Лос-Анджелес, який давним-давно звільнився не лише від злочинності, а й від насильства загалом.

Жорстокість Фенікса, принесені ним з 1990-х років, вражає людей світу майбутнього, і вони розуміють, що не в змозі впоратися зі злочинцем, тому вирішують застосувати на ділі приказку «клин клином вибивають». У кріо-в’язниця також міститься поліцейський Джон Спартан, який був несправедливо засуджений за один з поєдинків між ним і Феніксом. Офіційна влада розморожує Спартана і пояснює йому суть ситуації. Тепер вороги, чиє суперництво перервалося на довгі 35 років, зійдуться у смертельній битві. Запрошуємо дивитися Руйнівник онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дія в картині розпочинається у 1996 році. На вулицях Лос-Анджелеса панує хаос. Місто охоплене розгулом злочинності, і найбільш небезпечним з усіх бандитів є Саймон Фенікс – жорстокий і вкрай небезпечний злочинець, який не дає спокою владі. В операції з його затримання бере участь сержант Джон Спартан на прізвисько «Руйнівник», даним йому за те, що при виконанні завдань він дуже часто залишає після себе цілий шлейф з руйнувань. Затримання Саймона проходить успішно, Джон справляється із завданням, але за безпідставним звинуваченням його визнають винним у загибелі цивільних людей і засуджують, як і Саймона, до 70 років заморозки в «кріо-камері».

У 2032, у новому місті Сан-Анджелесі, утвореному на місці Лос-Анджелеса, Санта-Барбари і Сан-Дієго, Саймон Фенікс приходить до тями для участі в процесі про його умовно-дострокове звільнення. Але підступний злочинець тікає з-під варти, творячи на своєму шляху численні безчинства. Справитися з жорстоким Феніксом не може ніхто в поліцейському управлінні. І тоді для боротьби зі злочинцем від кріо-сну пробуджують Джона «Руйнівника» – тільки він може протистояти Саймону на вулиці міста, де ніхто вже не пам’ятає, що таке злочин. Фільм Руйнівник онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Руйнівник (1993) онлайн українською


загрузка...