Росомаха

Фільм Росомаха онлайн українською

Росомаха

Назва: Росомаха / The Wolverine
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джеймс Менґолд
Актори: Г’ю Джекман, Фамке Янссен
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Фільм «Росомаха» продовжує розповідь Джеймса Лоґана, який залишає школу професора Ксав’єра і вирушає в глушину канадських лісів, де його знаходить молода японка Юкіо – на пошуки Росомахи її відправив магнат Ясіда. Лоґан врятував його під час бомбардування Нагасакі, і на знак вдячності Ясіда пропонує головному героєві позбавити його від безсмертя, яке стало прокляттям. Росомаха відмовляється, але незабаром розуміє, що у нього відняли інші здібності – регенерацію та невразливість.

Зйомки кінострічки обійшлися в 100 млн доларів, проходили в Австралії і Японії, у тому числі на станції Фукуяма. Джерелами натхнення для картини послужили самурайські фільми. Запрошуємо дивитися фільм Росомаха онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка продовжує історію улюбленого героя. Надлюдські здібності Лоґана приносять йому лише величезні страждання. Щоб впоратися з ними власними силами, герой починає вести життя самітника і прикладатися до чарки. Одного разу Лоґан зустрічає красиву японську дівчину Юкіо. Він дізнається, що для красуні їхня зустріч є довгоочікуваною. Незабаром вони разом вирушають до Японії на запрошення могутнього глави мафії Ясіди, який до цих пір вдячний Росомасі за порятунок свого життя.

Розуміючи страждання Лоґана, Ясіда пропонує йому стати звичайним смертним і позбутися від болісного прокляття, що переслідує. Утомившись бути надлюдиною, Росомаха дає свою згоду на цю привабливу пропозиція. Однак, через зовсім невеликий час, Лоґан розуміє, що занадто поквапився зі своїм рішенням. Адже тепер його численні і віроломні вороги не упустять можливості поквитатися за завдані їм колись образи. Фільм Росомаха онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Росомаха (2013) онлайн українською


загрузка...