РобоКоп

РобоКоп онлайн українською дивитися

РобоКоп

Назва: РобоКоп / RoboCop
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Жозе Паділья
Актори: Юель Кіннаман, Гарі Олдмен, Майкл Кітон, Семюель Л. Джексон та ін.
Тривалість: 01:57:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фантастичний бойовик знятий режисером Жозе Паділья, а сюжетну лінію розробив сценарист Девід Селф. Питання реструктуризації правоохоронних органів знову постало перед владою тепер уже сучасного Лос-Анджелеса. У кримінальному фільмі для боротьби зі злочинністю і заворушеннями створюється особливий підрозділ поліції з бездоганних борців, які виступають на стороні закону. Запрошуємо на перегляд фільму “РобоКоп” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дія фільму розгортається в недалекому майбутньому. У центрі подій могутній конгломерат OmniCorp. Це багатонаціональна компанія з величезними фінансовими можливостями. Працюючі в ній геніальні вчені проводять унікальні експерименти і розробляють незвичайні технології. OmniCorp робить колосальні успіхи в галузі робототехніки. Дрони, які створювалися в лабораторіях конгломерату, допомогли Сполученим Штатам Америки перемогти у всіх війнах. Враховуючи неймовірні показники цих роботів і їх унікальні здібності, компанія хоче створити таких же дронів для роботи не на полях битв, а в тилу.

У цей час головний герой картини бореться зі злочинністю на вулицях Детройта. Алекс Мерфі – прекрасний сім’янин і відмінний поліцейський. Його цінує начальством, його роботою захоплюються колеги. Але одного разу офіцера важко ранять під час чергової перестрілки. Мерфі навряд чи вдалося вижити, якби в справу не втрутилася OmniCorp. Компанія вирішила використовувати тіло Алекса для свого експерименту. Тепер він напівлюдина-напівробот, який отримав безліч унікальних здібностей, недоступних йому раніше, але нестерпно страждає від відсутності відповідей на різні питання, які виникають у нього в голові. Фільм “РобоКоп” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...