Робін Гуд

Фільм Робін Гуд (2010) онлайн українською дивитися

Робін Гуд

Назва: Робін Гуд / Robin Hood
Рік: 2010
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Рассел Кроу, Кейт Бланшетт
Тривалість: 02:36:00

Короткий опис: Фільм «Робін Гуд» розповідає про те, як у XII столітті після загибелі короля Річарда у Франції, під час Хрестового походу, лучник Робін Лонґстрайд разом з трьома товаришами повертається до Англії. Дорогою вони стикаються з помираючим Робертом Локслі, убитим рукою зрадника, сера Ґодфрі. Лицар просить відвезти його меч батькові у маєток у Ноттінґемі, Робін погоджується і так вступає на шлях, який зробить його легендою – знаменитим лісовим розбійником Робіном Гудом.

У маєтку полеглого лорда він знайомиться з його батьком і вдовою, леді Меріан. Тут доля дає Робіну шанс поквитатися з Ґодфрі та іншими ворогами Англії – тими, хто під виглядом збору податків грабує простий народ і плете за спиною короля Іоанна Безземельного змови, здатні погубити країну. Запрошуємо дивитися фільм Робін Гуд онлайн 2010 на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія розповідає нам про легендарного героя, який за часів битви проти нормандських загарбників отримав прізвисько Робін Гуд. Тільки завдяки своїй доблесті і прагненню до правосуддя він удостоївся народної слави. Говорячи про стрічку, не можна не згадати те, що багато з дитинства полюбили історію про безстрашного і справедливого Робіна Гуда, який відбирав золото у багатіїв і роздавав його бідним.

Режисер Рідлі Скотт постарався зробити фільм таким, щоб донести нам суть цього героя-лицаря без міфічних вишукувань. Для шанувальників історично-пригодницьких фільмів, перегляд цієї кінострічки буде справжнім подарунком. Тут є все: і батальні сцени, і любовні нотки, і політичні інтриги. А широкомасштабні і реалістичні зйомки довершують це видовище. Що ж стосується того, як було все насправді в історії з Робіном, залишається лише тільки здогадуватися і вірити в те, що лицарі все-таки існували. Фільм Робін Гуд онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Робін Гуд (2010) онлайн дивитись українською


загрузка...