Робін Гуд

Фільм Робін Гуд (2018) онлайн дивитися українською

Робін Гуд

Назва: Робін Гуд / Robin Hood
Рік: 2018
Жанр: Бойовик
Режисер: Отто Баферст
Актори: Терон Еджертон, Джеймі Дорнан, Джеймі Фокс
Дата виходу (в Україні): 29.11.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Пригодницький фільм «Робін Гуд» (2018) заснований на англійському епосі, що бере витоки ще з античності. Цей історичний персонаж настільки зміцнився в фольклорі, що коли прийшов час, зайняв міцне місце і в поп-культурі. Постійна поява фільмів, мультиків, у яких благородний розбійник у центрі сюжету, тому свідчення.

Вільна екранізація англійських балад про пригоди заколотника, який вершить справедливість за допомогою розбою. Виснажений хрестовими походами головний герой повертається на батьківщину, де панує лицемірство і свавілля багатіїв. Він кидає їм виклик, переступаючи межу закону.

Для цього йому потрібно спочатку відточити власні навички – тут буде в пригоді вчитель. Також треба знайти команду однодумців, які будуть виконувати твої накази і вірити в ідею. Останнє, але не менш важливе – кохана, яка тебе надихатиме на боротьбу. У фіналі обов’язково слід перемогти головного злодія. Робін із Локслі у 2018 році вийшов ще більш швидким і вправним (дякуючи сучасним технологіям) ніж у попередніх стрічках. Фільм Робін Гуд онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Робін Гуд (2018) онлайн українською


загрузка...