Ремпейдж

Фільм Ремпейдж (2018) онлайн дивитися українською

Ремпейдж

Назва: Ремпейдж / Rampage
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Бред Пейтон
Актори: Двейн Джонсон, Джеффрі Дін Морґан, Наомі Гарріс
Тривалість: 01:47:00

Опис: Фантастико-пригодницький фільм «Ремпейдж» – екранізації знаменитої аркади 1980-х. Очолив зірковий склад акторів світова суперзірка Двейн Джонсон під керівництвом режисера Бреда Пейтона і продюсера Бо Флінна. Проект є вже третьою спільною роботою Джонсона, Пейтона і Фліна, у числі яких і «Розлом Сан-Андреас».

Відомий вчений-приматолог Девіс Окойе працює в одній із секретних лабораторій, яка розташована в США. Тут проводяться експерименти з вивчення генетичного коду деяких тварин. Головний герой не надто любить спілкуватися з колегами. Єдиним його другом є самець білої горили Джордж. Ця істота з самого народження живе в лабораторії. Джордж надзвичайно розумний і добродушний. Деякі військові хочуть домогтися швидкого результату. Під їхнім тиском лаборантка Клер Видно вводить в організм тварин не до кінця вивчену мутагенну сироватку.

Наслідки були просто катастрофічними. Горила, вовк і крокодил почали шалено збільшуватися в розмірах. Крім цього вакцина вплинула на їхній характер. Вони стали запеклими кровожерливими монстрами. Джордж перетворився на справжнє чудовисько, яке командує цілою армією модифікованих істот. Монстри перетворюють все навколо себе в руїни. Девіс намагається знайти антидот, щоб зупинити апокаліпсис людства. Йому допомагає чарівна інженер-генетик Кейт Колдвелл. Фільм Ремпейдж онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Ремпейдж (2018) онлайн українською


загрузка...

Максимм
2018-10-18 18:34:31
Ремпейдж - дуже сподобався! Двейн Скала Джонсон ,як завжди,на висоті. Оцінка 10 з 10.
А
2018-12-21 21:46:27
Фільм Топ!