Рембо: Перша кров

Фільм Рембо: Перша кров (1982) онлайн дивитися

Рембо: Перша кров

Назва: Рембо: Перша кров / First Blood
Рік: 1982
Жанр: Бойовик
Режисер: Тед Котчефф
Актори: Сільвестр Сталлоне, Річард Кренна
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Фільм «Рембо: Перша кров» розповідає про ветерана війни, який подорожує автостопом містами Америки, зустрічаючись з однополчанами. Нездатний адаптуватися до мирного життя, Рембо викликає підозру у провінційного шерифа, який ненавидить бродяг. Потрапивши до в’язниці за безпідставними звинуваченнями, скуштувавши приниження з боку адміністрації, Рембо оголошує війну, війну існуючому ставленню до ветеранів, беззаконню офіційних структур і главі місцевої поліції особисто.

Здійснивши фантастичну втечу з в’язниці, Джон починає партизанську війну в місцевих лісах. Дуже скоро ситуація виходить з-під контролю влади і в маленьке місто вводять частини регулярної армії. Колишній бойовий командир Джона Рембо зміг дати лише одну пораду: “Раз ти привів сюди так багато людей, то приготуй більше мішків для трупів”. Запрошуємо дивитися Рембо: Перша кров онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Джон Рембо, експерт по зброї і досвідчений боєць, пройшов В’єтнамську війну і тепер намагається адаптуватися до мирного життя. Він має намір відшукати своїх товаришів і подорожує по Сполученим Штатам, але йому не вдається возз’єднатися з іншими ветеранами. Дізнавшись про смерть останнього зі своїх друзів, Джон Рембо прибуває в невелике містечко, де його приймають за бродягу і виставляють з міста. Рембо не має наміру миритися з таким ставленням і вирішує повернутися, але шериф бере його на мушку і заарештовує.

Він відвозить Джона Рембо в поліцейську дільницю, де над ветераном знущаються підлеглі шерифа. Відчувши безкарність, вони б’ють Рембо, але йому вдається втекти з ділянки на викраденому поліцейському мотоциклі. Рембо ховається в лісі, але поліцейські вирішують розправитися з ним і відправляються на пошуки, озброївшись і взявши з собою собак. Тепер Рембо, який не зробив нічого поганого, змушений згадати військове минуле, знову стати солдатом і захищати своє життя. Фільм Рембо: Перша кров онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рембо: Перша кров (1982) онлайн дивитися


загрузка...