Рембо ІV

Фільм Рембо 4 (2008) онлайн українською дивитися

Рембо ІV

Назва: Рембо ІV / Rambo
Рік: 2008
Жанр: Бойовик
Режисер: Сільвестр Сталлоне
Актори: Сільвестр Сталлоне, Джулі Бенц
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Фільм «Рембо 4» – через 20 років після афганського конфлікту постарілий Джон оселився у передмісті Бангкока і веде мирне життя човняра.

Все перевертається, коли до нього звертаються місіонери, які хочуть доставити жителям охопленої у вогні перевороту М’янми медикаменти. Рембо відмовляється від місії, але згодом передумує і допомагає групі потрапити в село. По поверненню додому, ветеран дізнається, що місія провалена, село піддалося нападу, а самі місіонери, швидше за все, потрапили в полон до військових. Тому Джон, відчуваючи власну провину в тому, що не зміг відмовити місіонерів від небезпечної подорожі, вирішує стати провідником для групи спецназівців, які були надіслані на виручку полоненим. Запрошуємо дивитися Рембо 4 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Через двадцять років після операції в Афганістані Джон Рембо веде тихе життя в Бангкоку. Він більше не хоче братися за зброю і живе в маленькому річковому будинку, проводячи свої дні за ремонтом човнів і полюванням на змій. Але слава Рембо все ще жива, і одного разу до нього звертається за допомогою невелика група християнських місіонерів. Їм потрібно перебратися на інший берег річки Салуін і допомогти народу карен, який знаходиться у пригніченому стані і животіє.

Місіонери хочуть забезпечити жителів їжею і ліками, які так необхідні у війні проти бірманців. Спочатку Джон Рембо відмовляється, стверджуючи, що без зброї неможливо якимось чином змінити хід війни, але в кінцевому підсумку він піддається на вмовляння Сари Міллен – однієї з місіонерок. Рембо виконує завдання і проводжає місіонерів на інший бік, а через деякий час дізнається, що ті не повернулися зі своєї подорожі. Він вирішує провести рятувальний загін і взяти участь у пошуках. Фільм Рембо 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рембо 4 (2008) онлайн українською


загрузка...