Рембо ІІІ

Фільм Рембо 3 (1988) онлайн українською дивитися

Рембо 3

Назва: Рембо ІІІ / Rambo III
Рік: 1988
Жанр: Бойовик
Режисер: Пітер МакДоналд
Актори: Сільвестр Сталлоне, Річард Кренна
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Джон Рембо, ветеран В’єтнамської війни, якому після демобілізації довелося багато чого пережити, намагається знайти спокій в одному з буддійських монастирів Таїланду. Він заробляє на життя участю в підпільних боксерських боях і не має наміру повертатися до колишнього життя, проте минуле знову знаходить його. До Рембо приїжджає Семюель Траутман, колишній командир, який тепер відповідає за перевезення ракетної техніки в Афганістан, де давно йде громадянська війна, у якій беруть участь і радянські війська.

Траутман пропонує Рембо взяти участь в операції, але той відмовляється, проте дуже скоро його рішення змінюється. До Рембо доходять відомості про те, що незабаром після їхньої зустрічі Траутман опинився у полоні, і тепер він прагне допомогти своєму старому бойовому товаришеві. Послухавши прохання Рембо, ЦРУ відправляє його до Афганістану через Пакистан, звідки бравому ветерану треба йти до мети вже своїми силами. Чи зможе Рембо здійснити задумане, діючи наодинці? Запрошуємо дивитися фільм Рембо 3 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Третя частина історії про ветерана в’єтнамської війни Джона Рембо розповідає про те, як головний герой оселяється у буддійському монастирі. Саме там його і знайшов колишній командир Траутман. Він запропонував Джону взяти участь в операції з постачання зброї афганським моджахедам, але військові акції більше не приваблюють Джона.

Траутман їде до Афганістану без підтримки Рембо. Але скоро Джон одержує звістку про те, що конвой розбитий російськими, а полковник захоплений у полон. Рембо вважає своїм обов’язком виручити колишнього командира і друга. Тому він змушений відправитися до воюючої країни наодинці. Розраховувати на допомогу місцевих жителів не доводиться, тому Джон вирішує проникнути на ворожу базу тільки з провідником і маленьким хлопчиком афганцем.

Чи зможе ця маленька армія протистояти бойової потужності добре озброєного і навченого армійського підрозділу під командуванням жорстокого полковника Зайцева? Чи вдасться Рембо вибратися з цієї халепи живим і врятувати Траутмана? Фільм Рембо 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рембо 3 (1988) онлайн українською


загрузка...