Рембо: Перша кров – Частина Друга

Фільм Рембо: Перша кров 2 (1985) онлайн дивитися українською

Рембо: Перша кров – Частина Друга

Назва: Рембо: Перша кров Частина Друга / Rambo: First Blood Part II
Рік: 1985
Жанр: Бойовик
Режисер: Джордж П. Косматос
Актори: Сільвестр Сталлоне, Річард Кренна
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Легендарний драматичний бойовик «Рембо 2» – продовження культового однойменного фільму про героїчні пригоди ветерана війни Джона Рембо.

Після подій першої частини Рембо потрапляє до в’язниці на довгий термін. Але несподівано для у нього знову з’являється можливість звільнитися і реабілітувати своє блискуче військове минуле. Полковник Траутман пропонує взяти участь у секретній операції – вирушити на пошуки американців, які зникли під час в’єтнамської війни. На головного героя чекає безліч небезпечних пригод. Запрошуємо дивитися Рембо: Перша кров 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Після погрому, до якого призвела поява ветерана Джона Рембо у невеличкому провінційному містечку в попередній кінокартині, головний герой перебуває у в’язниці. Там його відвідує Семюель Траутман – полковник, який був командиром Рембо. Він пропонує Джону угоду: в обмін на участь у секретній збройної операції по поверненню полонених американських солдатів йому пробачать усі проступки і випустять на свободу. Трохи подумавши, Рембо вирішує, що йому слід піти на угоду.

Прибувши на військову базу США, розташовану в Таїланді, Рембо знайомиться зі своїм майбутнім начальником – Маршаллом Мердоком, і той розповідає Рембо, чому його залучили до участі в операції. Виявляється, під час участі у В’єтнамської війні Рембо побував у концтаборі, звідки йому і його новим товаришам потрібно врятувати американських солдатів. Завдання Рембо – потрапити в табір і зібрати докази того, що там дійсно ув’язнені військовополонені. Однак все йде не так, як планувалося. Фільм Рембо 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рембо 2 (1985) онлайн українською


загрузка...