П’яний майстер

Фільм П'яний майстер (1978) онлайн дивитися українською

П’яний майстер

Назва: П’яний майстер / Jui kuen / Drunken Master
Рік: 1978
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Ву-Пін Юен
Актори: Джекі Чан, Сіу Тіен Юень
Тривалість: 01:51:00

Опис: Комедійний екшен-фільм «П’яний майстер» з юним Джекі Чаном у головний ролі розповідає про пригоди норовливого хлопця, який опанує дивний стиль кунг-фу.

Вонг Фей-Хуна – буйний парубок, для якого не існує авторитетів. Батько, спробувавши усі методи виховання, у розпачі покладається на свого брата, до якого і відправляє свого сина. Дядько Вонга є відомим майстром кунг-фу. Однак, є один «грішок», який аж ніяк не прикрашає його, а часто робить посміховиськом на людях. Справа в тому, що майстер полюбляє міцні алкогольні напої, під діє яких і вступає в бійки.

Цілком природно, що процес виховання норовливого племінника був не те що специфічним, а й навіть сповнений жорстокості і відвертих знущань. Вонг Фей-Хун не бажає терпіти знущань дядька і тікає від нього. Вільне життя хлопця тривало до тих пір, поки його не побив місцевий мафіозі. Головний герой був не тільки побитий, але і демонстративно принижений. Це завдало йому таку глибоку психологічну травму, що він повертається до жорстокого дядька. Терплячи всі складнощі і нестерпні навантаження при тренуваннях, Вонг зобов’язаний стати майстром кунг-фу, щоб помститися за свою образу і врятувати батька, якому загрожує небезпека. Фільм П’яний майстер онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм П’яний майстер (1978) онлайн українською


загрузка...