Прискорення

Фільм Прискорення (2015) онлайн дивитися українською

Прискорення

Назва: Прискорення / Momentum
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Стівен С. Кампанеллі
Актори: Ольга Куриленко, Морґан Фрімен
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Фільм «Прискорення» – гостросюжетний трилер від режисера-дебютанта Стівена С. Кампанелли. Головна героїня кінострічки Алекс Фаррадей – красива, сильна і безжальна жінка, здатна вистрілити в людину без зайвих вагань і докорів сумління. Вона неодноразово провертала операції, яким би позаздрили багато чоловіків, але в останньому пограбуванні казино щось пішло не так, справа зірвалася, і Алекс змушена була тікати.

Крім того, Алекс стала свідком вбивства одного зі своїх спільників, якого відправили на той світ найманці міжнародного синдикату, які працюють під керівництвом якогось містера Вашингтона. А такі люди, як відомо, свідків залишати не люблять. Паралельно з найманцями Алекс розшукують спецслужби країни. Хто ж першим знайде невловиму красуню? І чи знайде? Запрошуємо дивитися фільм Прискорення онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Алексіс Фарадей свого часу провертала чимало великих справ, тому пропозиція пограбувати кейптаунський банк, яке надійшло від її давнього знайомого, вона сприйняла з певною часткою ентузіазму.

Мета грабіжників – діаманти, що знаходяться у сховищі. Але Алекс не підозрює, що це тільки верхівка айсберга: разом з камінням зберігається флешка з дуже важливими даними, і ті, хто в них зацікавлений не раді, що інформація виявилася у руках злодійки.

Для пошуків пропажі і для ліквідації Алекс у Південну Африку приїжджає якийсь містер Вашингтон з групою кілерів. Оскільки Фарадей засвітила обличчя під час операції, знайти її тепер не так складно. Але дівчина не має наміру здаватися без бою. З урахуванням того, що про справжні цілі пограбування вона не мала ні найменшого поняття, Алекс розуміє, що ворогів у неї більше, ніж хотілося б. Використовуючи навички ведення бою і свій багатий досвід, вона намагається виплутатися з проблем будь-яким доступним способом. Фільм Прискорення онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Прискорення (2015) онлайн дивитися


загрузка...