Принц Персії: Піски часу

Принц Персії: Піски часу онлайн

Принц Персії: Піски часу

Назва: Принц Персії: Піски часу / Prince of Persia: The Sands of Time
Рік: 2010
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Майк Ньюелл
Актори: Джейк Джилленхол, Річард Койл
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Екранізація культової однойменної комп’ютерної гри. Дія фільму розгортається у середньовічній Персії. Принцу Дастану, підступно обманутому злісним правителем, необхідно повернути своє королівство. З цією метою він прагне роздобути могутній магічний об’єкт, здатний повертати час назад. Об’єднавши зусилля з суперницею-принцесою, Дастан рятує рідну землю від повного руйнування. Запрошуємо дивитися Принц Персії: Піски часу онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Одного разу Великий Цар Персії Шараман відвідає базар. На базарі він побачив надзвичайно сміливого і мудрого хлопчика, про якого він скаже згодом “Цар за міркуванням”. Він взяв його в свою сім’ю, хлопчика звали Дастан, у царя також було ще два сини Гарсів і Тас. Тас був найстаршим з них, а значить, він став би царем, якби помер їхній батько Шараман. Також у них був дядько – брат Шарамана Нізам.

Історія починається з того, що Тас, Гарсія, Дастан і їхній дядько Нізам вирушили підкорювати своїх ворогів. Дорогою вони перехопили гінця з міста Аламут – “Священного міста”. І у цього гінця вони знаходять зброю з якісного матеріалу, мечі хорошою заточки, стріли з залізними наконечниками.

Під час підкорення Аламута, Дастан вбиває одного із охоронців і у нього знаходить кинджал, який за допомогою спеціального піску повертає час назад на одну хвилину. Несподівано Царя Шарамана вбивають і Дастан кидає свої підозри на Таса. Але ворогом виявився той, кого вони вважали найближчою людиною. Фільм Принц Персії онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Принц Персії: Піски часу (2010) онлайн українською


загрузка...