Примарний патруль

Фільм Примарний патруль онлайн українською дивитися

Примарний патруль

Назва: Примарний патруль / R.I.P.D.
Рік: 2013
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Роберт Швентке
Актори: Раян Рейнольдс, Джеф Бріджес
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Потойбічний департамент «Примарний патруль» – установа серйозна. Тут спуску нікому не дають, раптом що – одразу відправляють до Пекла. У недавно загиблого на завданні молодого поліцейського Ніка Вокера є всі шанси там опинитися. Але йому дають можливість виправитися, для чого потрібно прослужити сто років у примарному патрулі, ганяючись за нечистю по світу живих.

Нік стає напарником буркотливого копа часів вестернів Роя, і разом вони відправляються на боротьбу зі злом, що затаїлося серед звичайних людей. Осягаючи ремесло боротьби з мертвяками, Нік попутно намагається вивести на чисту воду людину, винну в його загибелі. Чоловік несподівано розкриває змову, що загрожує всьому живому. Запрошуємо дивитися Примарний патруль онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Події стрічки відбуваються у Бостоні, де від руки друга і напарника гине поліцейський Нік Вокер. Як же великим було здивування молодого офіцера, коли він розуміє, що життя, правда інше і незвичне, триває.

На небесах миловидна чиновниця небесної канцелярії пропонує молодому копу службу в команді Примарного патруля, яка полягає у затриманні втікачів з Пекла і поверненню їх на страшний суд. Нік хоче побачитися з дружиною і помститися зраднику і кривдникові. Домовившись, що місцем нової служби буде Бостон, він отримує в напарники Роя, досвідченого і брутального копа, який прибув з XIX століття, який вміє користуватися і з кольтом, і з сучасною зброєю.

Непрості взаємини з такою людиною були приречені наперед спочатку, але напарники відмінно роблять свою роботу, встигаючи і посваритися, і пожартувати, і впіймати злочинця. У результаті глядачі побачать якісну, приємну для перегляду стрілялку без затягнутого сюжету і з цікавою кінцівкою. Фільм Примарний патруль онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Примарний патруль (2013) онлайн українською дивитися


загрузка...