Праведник 2

Фільм Праведник 2 (2018) онлайн дивитися українською

Праведник 2

Назва: Праведник 2 / The Equalizer 2
Рік: 2018
Жанр: Бойовик
Режисер: Антуан Фукуа
Актори: Дензел Вашингтон, Педро Паскаль
Дата виходу (в Україні): 06.09.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фільм «Праведник 2» (2018) – це продовження касово успішного кінопродукту від творчого тандему режисера Антуана Фукуа і голлівудського актора Дензела Вашинґтона. У сиквелі кримінального бойовика глядачеві запропонують поглянути на зворотний бік втручання месника у звичне життя великого міста. Узята для сценарію історія частково ґрунтується на однойменному телесеріалі 1985 року випуску.

Роберт МакКол, колишній агент Центрального розвідувального управління, намагається всіма силами боротися з примарами минулого. Як виявилося, життя на пенсії головному герою представлялася трохи інакше. Розмірене співіснування різко змінилося ріками крові, а спокійна робота за прилавком незабаром була витіснена необхідністю застосовувати старі звички і всі свої професійні вміння.

Як виявилося, проблеми в житті колишнього розвідника тільки почали проявлятися. На зміну смертельного рейду в Москву, у ході якого був ліквідований злочинний осередок російської мафії, прийшли кримінальні розборки на знайомих МакКолу вулицях. Сюжет розгортається, коли викрадають подругу головного героя. Розплутуючи цей кримінальний клубок Роберт все більше розуміє, який сильний противник йому протистоїть. Боротьба йде не на життя, а на смерть. Фільм Праведник 2 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Праведник 2 (2018) онлайн українською


загрузка...