Повернення Супермена

Фільм Повернення Супермена (2006) онлайн дивитися українською

Повернення Супермена

Назва: Повернення Супермена / Superman Returns
Рік: 2006
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Брайан Сінґер
Актори: Брендон Роут, Кейт Босворт, Кевін Спейсі
Тривалість: 02:34:00

Опис: Фантастичний фільм «Повернення Супермена» розповідає про нові пригоди супергероя. Повернувшись на Землю, Супермен виявляє, що його кохана вийшла заміж і навіть народила дитину. Усі довкола впевнені, що їм більше не потрібен герой, а лиходій Лютор тим часом не перестає плести свої інтриги.

Лиходій проводить свої експерименти і створює криптонітовий замок, у який журналістка пробирається разом з сином. Коли їх беруть у полон, малюк несподівано кидає в охоронця роялем, чим дає зрозуміти, хто його справжній тато. Супермен поспішає їх визволити, але матеріал, з якого зведена фортеця, позбавляє його сил. Лютор же втікає на своєму вертольоті, поранивши героя криптонітовою зброєю.

Тепер вже колишня дівчина рятує його. Коли чоловік набирається сил від сонця, він піднімає замок в космос, щоб остаточно зруйнувати. Виконавши свою місію, Супермен впадає в кому і стає пацієнтом лікарні, під дверима якої збираються натовпи вдячних жителів. Фільм Повернення Супермена онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Повернення Супермена (2006) онлайн українською


загрузка...