Погані хлопці 2

Фільм Погані хлопці 2 (2003) онлайн українською дивитися

Погані хлопці 2

Назва: Погані хлопці 2 / Bad Boys 2
Рік: 2003
Жанр: Бойовик
Режисер: Майкл Бей
Актори: Мартін Лоуренс, Вілл Сміт
Тривалість: 02:27:00

Короткий опис: Фільм «Погані хлопці 2» – продовження американського комедійного бойовика 1995 року, знятого режисером Майклом Беєм.

Детективи, що працюють у відділі по боротьбі з наркоторгівлею Маркус Бернетт і Майк Лоурі, отримують нове надскладне завдання - вичислити схему доставки партії наркотиків до Майамі. У результаті розслідування поліцейські стикаються з підступною змовою місцевого наркобарона. Запрошуємо дивитися Погані хлопці 2 онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальний бойовик знову розповідає історію про нелегку роботу двох детективів з Майамі. Майкл Лоурі і Маркус Бернетт знову беруться за небезпечне завдання. Цього разу їм належить розслідувати дилерську схему доставки наркотиків до Майамі. Детективи виходять на відому кримінальну особистість – наркобарона, який готує змову з перехоплення всіх поставок наркотиків у місто.

Випадковим чином інші кримінальні особистості, замішані у наркотичному бізнесі, дізнаються про змову, що тягне за собою кровопролитні розборки. Опинившись у самій гущі подій, напарники не без зусиль, та все ж справляються зі злочинцями, адже вони найкращі копи Майамі. Фільм Погані хлопці 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Погані хлопці 2 (2003) онлайн українською


загрузка...