Початок

Початок онлайн

Початок

Назва: Початок / Inception
Рік: 2010
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Леонардо ДіКапріо, Маріон Котійар, Джозеф Гордон-Левітт, Майкл Кейн, Том Харді, Кілліан Мерфі
Тривалість: 02:28:00

Короткий опис: У кінофільмі «Початок» сюжет розповідає про Кобба, який є талановитим злодієм . Він кращий з кращих в небезпечній справі, можна сказати у мистецтві – крадіжка цінних думок і секретів під час сну. Саме в цьому стані мозок і душа людини найбільш вразлива. Унікальні здібності запеклого Кобба зробили його «золотою» людиною в суспільстві обману і зради. Але в той же час його дар – це і його трагедія. Запрошуємо дивитися фільм Початок онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Доменік Кобб – злочинець, оголошений в міжнародний розшук. Він спеціалізується на крадіжках , але є незвичайним злодієм. Інформацію викрадач витягує з найпотаємніших глибин свідомості сплячої людини. Такі унікальні можливості зробили Кобба затребуваним у світі шпигунства.

Незабаром Коббу і його команді пропонують виконати роботу, у якості винагороди за яку обіцяють допомогти повернутися до своєї сім’ї в США, де він не може з’являтися через проблеми з законом. Кобб, бажаючи змінити свою долю, погоджується. Суть завдання полягає в наступному – замість того, щоб шукати інформацію в підсвідомості сплячого , необхідно навпаки її туди впихнути. Завдання не здається нездійсненним, але Кобб поки не знає, що чекає його в чужій підсвідомості. Фільм Початок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3 2
 

Фільм Початок (2010) онлайн українською


загрузка...