Піднесення Юпітер

Піднесення Юпітер постер

Піднесення Юпітер

Назва: Піднесення Юпітер / Jupiter Ascending
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Енді Вачовскі, Лана Вачовскі
Актори: Ченнінг Татум, Міла Куніс, Шон Бін
Тривалість: 02:08:00

Короткий опис: У центрі сюжету юна і красива дівчина, яку звуть Юпітер. Так сталося, що в житті їй не щастить. Вона працює офіціанткою, у неї немає залицяльника та й вона постійно відчуває себе, як ніби вона не звідси. Одного разу вона зустрічає Кейна, це чуйний і привабливий чоловік. Він починає за нею доглядати і Юпітер навіть починає відповідати йому взаємністю. Як виявляється, Кейн прибув на Землю, щоб убити Юпітер, адже вона володіє унікальним ДНК, яка може змінити хід історії. Запрошуємо дивитися Піднесення Юпітер онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастичний бойовик від творців «Матриці» Енді і Лани Вачовскі. Події розгортаються в світі, де за людьми спостерігають вищі форми життя з інших світів, набагато розвиненіші, порівняно з землянами. Головна героїня картини, російська емігрантка, зайнята не самою престижною роботою – вона чистить туалети. Проте дівчина не знає, що наділена таємничим набором ДНК, який в змозі представляти загрозу для якоїсь Королеви Всесвіту, погрожуючи її владі і могутності, і який в найближчому майбутньому змінить все її життя.

Істоти, якими керує ця Королева, діляться на різні групи, кожна з яких живиться за рахунок ДНК інших живих істот. Так, наприклад, солдати черпають безстрашність і силу від вовків, а звичайні роботяги отримують старанність і працьовитість від бджіл.

Незабаром на Землю прибуває мисливець за головами, і його мета – позбутися від тієї самої дівчини з унікальним ДНК, як від потенційної небезпеки для Королеви і всієї раси. Але відбувається непередбачене – мисливець і жертва закохуються один в одного. І тоді він приймає рішення – захищати її, а не вбивати. Фільм Піднесення Юпітер онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Піднесення Юпітер (2015) онлайн українською


загрузка...