Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя

Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя постер

Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя

Назва: Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя / Teenage Mutant Ninja Turtles
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джонатан Лібесман
Актори: Меган Фокс, Алан Річсон, Вільям Фіхтнер та ін.
Тривалість: 01:41:00
Мова: Українська

Короткий опис: Владу над Нью-Йорком намірився взяти в свої руки Шредер. Стати хронікером і безпосередньою учасницею цих подій випало Ейпріл О’Ніл – відважній журналістці, яка заради гарного репортажу й істини готова ризикнути власним життям.

Батько Ейпріл колись працював над науковим проектом неймовірної важливості – створенням героїв, які могли б прийти на допомогу безневинним людям і здолати порушників порядку. Тепер, коли такі герої знадобилися Нью-Йорку, з каналізації на світ божий з’явилися плоди старань вчених – величезні і неймовірно сильні черепахи, що мутували під впливом чужорідної речовини і досконало володіють бойовими мистецтвами. Якщо вже вони не зможуть врятувати рідне місто від лиходіїв, то не зможе ніхто. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 тут онлайн українською

Повний опис
Повний опис: Весь Нью-Йорк у владі темряви, яка виходить від злобного Шредера. Разом зі своїм Кланом Футів він підпорядкував собі буквально все навколо, маніпулюючи як політиками, так і поліцейськими. Майбутнє здається безпросвітно похмурим, усім правлять насильство, ненависть і страх, і в цей найтяжчий час допомога приходить буквально з глибин міської каналізації.

Саме звідти з’являється четвірка відважних героїв – безстрашних Черепашок-ніндзя. Улюблені ще з дитинства герої франшизи про черепашок-мутантів не зраджують собі: Мікеланджело, Леонардо, Рафаель і Донателло, як і колись, сповнені оптимізму, вміють добре пожартувати, полюбляють їсти піцу і твердо налаштовані боротися з поганими хлопцями. Отримавши напуття від свого наставника Сплінтера і, поперемінно зітхаючи перед сексапильною подругою, журналістка Ейпріл О’Ніл, в ролі незрівнянної Меган Фокс, хлопці вирушають трощити зло і ставити хрест на диявольському плані ненависного Шредера. Фільм Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...